| EN

Haber Yansimalari

KFC’DEN BIR ILK; ‘Mutfak Ortada’ DÖNEMI BASLIYOR

Parça tavuktan yepyeni kova menülerine, kanattan dürüme ve burgere kadar çok farkli damak zevkine hitap eden KFC, mutfagini müsterilerine açarak bir ilke imza atti.

TAVUK USTASI OLMAK ISTER MISINIZ?

Artik severek tükettiginiz tavuk ürünlerinin nasil hazirlandigini görebileceksiniz. ‘Mutfak Ortada’ projesiyle, dileyen herkes KFC’nin mutfagina girip lezzet yolculuguna taniklik edebiliyor.

KFC YENI SLOGANIYLA PARMAK ISIRTTI

Sloganini ‘Parmak Isirtan Lezzet’ olarak degistiren KFC Türkiye, yeni slogan lansmanini sosyal medyaya tasidi. Gün boyu fenomenlerin bandajli parmaklari merak konusu olurken 27 milyon kisiye erisim saglandi.

TÜRKIYE NIN GELENEKSEL LEZZETI

Türkiye’nin geleneksel lezzeti tavuk pilavi yeniden yorumladi. Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçasi olan pilav, KFC’nin parmak isirtan lezzetleri arasina girdi. Tüm ürünleri yüzde yüz gerçek tavuk etiyle ve efsanelesen 11 baharatli gizli tarifiyle usta sefler tarafindan hazirlanarak tüketicilere sunulan KFC, yeni tavuk pilav menüsüyle doyurucu bir seçenek sunuyor.

KFC PIKNIK YAPTIRIYOR

Nisanda satisa çikacak Bahar Kovasi ile KFC, baharda evlerine sigamayan, disari çikip günesle bulusmak için sahillere inen, piknik yapan herkesi tavuk yemeye bekliyor.