Ürünlerimizin besin değerlerini buradan görebilirsiniz.
 

BİLGİ

Seçimlerinizi tamamlamalısınız.
Farklı bir şubeye yönlendirilmektesiniz...

Sepetiniz boşaltılacaktır, onaylıyor musunuz?

MENÜYÜ TAMAMLAYIN

Üyelik
HoşgeldinÜYE OL
Kayıtlı adreslerinize hızlıca ulaşmak için giriş yapın.
Hoşgeldin,
SİPARİŞ VER
Kovanızdakiler0
00

KOVANIZ HENÜZ BOŞ

İndirim Kuponu Kullan

FRANCHISE

Franchise | KFC

BAŞVURU YAPIN
 • KFC GLOBAL

  KFC 115 ülkede 19.000'den fazla şubesiyle hizmet veren dev bir restoranlar zinciri.

 • KFC TÜRKİYE

  KFC'nin Türkiye'nin 21 ilinde faaliyet gösteren 104 restoranı bulunuyor.

 • MİLYONLAR KFC'DE!

  Tüm dünyada her gün 12 milyon kişi KFC restoranlarına geliyor.

 • DÜNYADA KFC

  KFC'nin dünyadaki ilk şubesi 1930'ların ortalarında markanın özgün tadını sağlayan 11 baharatlı gizli tarifli karışımın da mucidi olan Albay Harland D. Sander's ABD'nin Kentucky eyaletinde kuruldu. Bugün merkezi hala ABD'de Kentucky eyaletinin Louisville kentinde olan KFC dünyada 115 ülkede 19.000 noktada hizmet veriyor.

 • TÜRKİYE'DE KFC

  Türkiye'de ilk KFC şubesi ise 1989 yılında İstanbul'da bulunan Galleria AVM'de açıldı. KFC Türkiye'de İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Bolu, Kocaeli, Eskişehir, Muğla, Balıkesir, Denizli, Adana, Gaziantep, Çanakkale, Kahramanmaraş, Samsun, Hatay, Antalya, Sakarya, Kayseri, Diyarbakır ve Mersin olmak üzere 21 şehirde 104 restoranıyla hizmet veriyor ve yeni şube açılışlarına hız kesmeden devam ediyor. KFC Türkiye'nin hedefi ise önümüzdeki dönemde franchise vererek büyümek.

 • KFC'NİN TÜRKİYE HEDEFİ

  KFC'nin önümüzdeki 5 yıl içindeki hedefi Yum!Brands ve franchise şubeler olmak üzere, Türkiye'de 400 yeni restoran açmak.

 • YATIRIM PLANLANAN ÖNCELİKLİ İLLER

  KFC Türkiye'nin tüm büyük ve orta büyüklükteki şehirlerinde var olmayı, yani ülkenin dört bir yanında restoranlar açmayı hedefliyor. KFC, büyüme hedefleri ve gelişme stratejisi doğrultusunda en uygun lokasyonlardaki AVM'lere ve merkezi caddelere öncelik veriyor.

 • KFC RESTORAN KONSEPTLERİ VE ÜRÜN GRUPLARI

  KFC Türkiye'de restoran ve paket servisi olmak üzere iki ayrı konseptteki şubeleriyle hizmet veriyor. KFC paket servis sisteminde restoranlarında olduğu gibi parça tavuktan, dev kova menülerine, kanattan dürüme ve burgere kadar birçok farklı damak zevkine hitap eden zengin bir ürün çeşitliliği sunuyor. KFC'de ayrıca salata, patates kızartması, coleslaw, tatlı ve farklı içeceklerden oluşan geniş bir yan ürün seçeneği sunuyor.

 • FRANCHISE YATIRIM ŞARTLARI

  KFC markası için başlangıç bedeli 48.800 Dolardır. Yatırım bedeli yer ve konsepte göre değişiklik göstermektedir. Ciro üzerinden Royalty bedeli %6 olarak belirlenmiştir. KFC Türkiye, franchise verirken yatırım yapmak için yeterli sermayeye ve sağlam girişimcilik ruhuna sahip, çoklu restoran açabilecek adayları tercih etmektedir.

  ŞUBELERİN FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

  AVM'ler içinde açılacak şubelerimiz için, oturma alanıyla birlikte ortalama 100 metre karelik bir alana ve ortalama 250-300 metrekarelik bir alana ihtiyaç vardır.

Franchise Formu
Kapat

FRANCHISING BAŞVURU FORMU

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ
İŞ TECRÜBELERİNİZ
REFERANSLARINIZ Hakkınızda Referans Verebilecek 3 Kişinin (Akraba Dışında) Bilgileriniz Yazınız
DİĞER
FORMU GÖNDER