Ürünlerimizin besin değerlerini buradan görebilirsiniz.
 

BİLGİ

Seçimlerinizi tamamlamalısınız.
Farklı bir şubeye yönlendirilmektesiniz...

Sepetiniz boşaltılacaktır, onaylıyor musunuz?

MENÜYÜ TAMAMLAYIN

Üyelik
HoşgeldinÜYE OL
Kayıtlı adreslerinize hızlıca ulaşmak için giriş yapın.
Hoşgeldin,
SİPARİŞ VER
Kovanızdakiler0
00

KOVANIZ HENÜZ BOŞ

İndirim Kuponu Kullan

COCA COLA KFC ÖZEL MENÜ KAMPANYASI

Coca-Cola ve Coca-Cola Zero KUTU 8x250ml çoklu paketlerinin içinde yer alan 8 haneli “Coca-Cola KFC Özel Menü” kodu ile www.kfcturkiye.com üzerinden veya 4443555 Çağrı Merkezi’ni arayarak eve servis veya restoran siparişlerinizde 01 Ocak 2017 ile 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında T.C. sınırları içinde kullanabilirsiniz. Eve servis siparişlerinizde, KFC tarafından uygulanan iki (2) Türk Lirası ek ücret servis bedeli promosyon fiyatına yansıtılacaktır.

Tek kullanımlık katılım kodu, promosyon süresince üretimi yapılan ve Türkiye genelinde dağıtılan promosyonlu Coca-Cola ve Coca-Cola Zero KUTU 8x250ml çoklu paketler içinde yer alacaktır, boş paket yoktur. Bu promosyon KFC’nin başka promosyonları ile birleştirilemez, diğer menüleri ile birlikte kullanılamaz. Görselde yer alan ürünler/servisler reklam amaçlı olup, restorandaki ürünler/servisler ile farklılık gösterebilir. Bu materyaldeki KFC görsellerinin tüm mülkiyeti Turkent Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye aittir.

Promosyon kurallarının tümünü, promosyona katılan satış noktalarından, Coca-Cola İletişim Merkezi’nin 4443040 veya 08502013040 numaralı hattından, www.kfcturkiye.com internet adresinden öğrenebilirsiniz. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu promosyon 01 Ocak 2017 ile 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında T.C. sınırları içinde geçerlidir. Bu promosyon, uygulama gereği MPİ izin kapsamı dışında, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.